Bu tekniği kullanmazsanız eski sevgiliniz size geri dönmez!

Sevgiliyi Geri Getirme

Az sonra sizinle paylaşacağım bilgiler o kadar önemli ki, bunları bilmezseniz eski sevgilinizi bir daha asla geri alamayabilirsiniz. Aslına bakarsanız az sonra anlatacaklarıma kulak verip uygulamazsanız eski sevgiliniz zaman içerisinde sizden daha da fazla uzaklaşır ve onu sonsuza kadar göremeyebilirsiniz.

Eğer eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız bilmeniz gereken 2 önemli nokta vardır;

Adım 1 : Eski Sevgilinizin Duygusal Zekasına Hitap Etmelisiniz

Her insanın iki zekası vardır; mantıkla hareket eden bilinçli zeka ve duygularla hareket eden bilinçsiz zeka. Bilinçli zekamız aktif olarak kontrolümüzdedir ancak bilinçsiz zekamız değildir.

Bilinçli zekamız düşüncelerimizden bilinçsiz zekamız ise duygu ve hislerimizden sorumludur. Bu nedenle de “duygusal zeka” olarak adlandırılır.

Ne zaman bilinçli ve bilinçsiz zeka bir çatışma yaşasa her zaman bilinçsiz zeka üstün gelir. Başka bir değişle duygular her zaman mantığa galip gelir.

Eğer eski sevgilinizin duygusal zihnine hitap ederseniz o zaman onu istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz çünkü yukarıda da bahsettiğim gibi bu onun kontrolünde değildir.

Onun zihninde aşk ve heyecan duygularını tetikleyebilirsini ve eski sevgilinizin bunu nasıl yaptığınız hakkında hiçbir fikri olmaz. Sadece içinde bastıramadığı yeniden sizinle birlikte olma isteği duyar.

Peki şunu hiç düşündünüz mü? Neden insanlar bir zamanlar aşık oldukları insana artık aşık olmaktan vazgeçer ve hatta bu kişiyi itici bulurlar? Sizce bunu mantıkları ile mi gerçekleştirirler?

Tabii ki hayır. Eski sevgiliniz daha derin duygusal bir boyutta size karşı nahoş hisler geliştirir ve bu hisler de onu sizden uzaklaştırır.

Bilinçsiz zeka verimli bir toprak gibidir, ne ekerseniz onu biçersiniz. Eski sevgilinizi geri kazanmak için kendinize ait olumsuz imajı eski sevgilinizin zihninden silmeli ve yeni ve olumlu bir imaj oluşturmalısınız.

Bunu yaptığınızda eski sevgiliniz yeniden sizinle birlikte olma isteği duyacak, sizden eskiden olduğu gibi hoşlanmaya başlayacaktır.

Adım 2 : Sizinle Bağdaştırdığı Duyguları Değiştirmelisiniz

Eski sevgilinizin sizi geri istemesi için hissetmesi gereken 3 temel duygu vardır;

–       Arzu

–       Çekim

–       Aşk

Ama şu anda muhtemelen hisleri nefret ve hatta öfke duymaktadır. Onu geri kazanmak için bu duygularını aşk, arzu ve çekime çevirmeniz gerekmektedir. Ne zaman birini düşünsen zihnimizde onu canlandırdığımızda bilinçsiz olarak bu kişiyle alakalı hislerimiz de bize eşlik eder ve bu durum da bu kişiden hoşlanmamıza ya da hoşlanmamamıza neden olur.

Eski sevgiliniz sizi düşündüğünde gözünün önünde canlanan imaj ona olumlu şeyler hissettirmelidir.

Ve bu tamamen sizin elinizdedir. Bunu eski sevgilinizin zihninde belli bir bölgeyi uyaran özel bir dil kullanarak siz yapabilirsiniz. Bana inanmayacaksınız biliyorum ama yalnızca birkaç sözcükle onu kendinizden uzaklaştırabilir ya da deli gibi peşinizden koşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu o kadar kuvvetli bir silahtır ki eski sevgiliniz istese de böyle hissetmesine engel olamaz. Bilinçaltında size karşı güçlü duygular hissetmeye başlar ve sizi geri ister.

Eğer bu tekniği kullanmayı bilmiyorsanız çok şey kaybediyorsunuz demektir. Hatta büyük bir hata yaptığınızı da söyleyebilirim.

Peki bu tekniği nasıl kullanacaksınız? Neler yapacak, neler söyleyeceksiniz? Öğrenmek için tıklayın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *