Kocanızı Geri Kazanın

kocanı kendine bağla

Öz güveninizi Artırın!

Eğer kocanız ile ilk tanıştığınız ve çıktığınız zamanları hatırlayacak olursanız o zamanlar kendinize çok daha fazla güveniyor olduğunuzu hatırlayacaksınız. Bu normaldir çünkü ayrılmak genelde zordur ve bu aşamadan geçen kadınların bir çoğu özgüvenlerini kaybederler. Özgüven ve kocanızın sizi nasıl gördüğü konusu bir kısır döngü haline gelir çünkü o sizi eskiden olduğunuz gibi görmek istemektedir ancak siz hayatınızda hiçbir zaman bu kadar çaresiz hissetmemişsinizdir.

İşte bu nedenle kendinize biraz zaman ayırıp kocanızın sizi eskiden çok beğendiğini ve bu nedenle sizinle evlenmeyi seçtiğini, ayrıca sadece o sizi seçtiği için değil sizin gerçekte önemli, güzel ve iyi bir insan olduğunuzu hatırlamalısınız. Kocanızın size ilk aşık oluğu zamanlardaki özellikleriniz hala size ait. Siz hala aynı kadınsınız. Sadece o özellikleri o kadar derinlere itmişsiniz ki, göremiyorsunuz. Başkalarının, buna kocanız da dahil görmelerine de izin vermiyorsunuz.

Ne yaparsanız yapın özgüveninizi geri kazanmalı, kim olduğunuzu hatırlamalısınız. Kocanızı geri kazanmak istiyorsanız bu atacağınız ilk ve en önemli adımdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *