Eski Sevgilinizi Kendinize Tekrar Aşık Edin!

eskisevgiliyitekrarasiketmek

AŞK – hem mutluluğu hem de acıyı çağrıştıran bir kelime. Birine aşık olmak muhteşem bir histir ama ne yazık ki aşk acısı yaşanabilecek en şiddetli acılardan biridir. Ayrıldıktan sonra bile sevdiğimiz insanın hatıraları ile yaşamaya devam edebiliriz.

Siz de aşk acısı çekenlerden misiniz? Peki eski sevgilinizi yeniden kendinize aşık etmek ve geri almak istiyor musunuz? Cevabınız evet ise bu ipuçları çok işinize yarayabilir.

1. Eski Sevgilinizin Bir Zamanlar Aşık Olduğu Adam ya da Kadın Olun
Bir zamanlar her ikiniz de birlikte çok mutluydunuz ve iyi bir çiftiniz. İşte bu nedenle eski sevgilinizin bir zamanlar aşık olduğu kişi olmalısınız. Onun bir zamanlar hoşlandığı ve birlikte olmaktan zevk aldığı kişi olmaya çalışın. Geçmiş hatıralarınızı kullanın ve onun sevdiğini söylediği şeyleri yapın. Bu onu geri kazanmak konusunda ne kadar ciddi olduğunuzu gösterecektir.
2. Ona Sizinle Yeniden Birlikte Olması İçin Yalvarmayın
Sürekli eski sevgilinizin peşinde dolaşmak ve sizi geri alması için ona yalvarmak zorunda değilsiniz! Sadece normal davranın ve ayrılığı kabullenin. Ve şunu asla unutmayın eğer siz kendinize saygı duymazsanız kimse saygı duymayacaktır ve bu şekildeki bir davranış pek de saygı uyandırmayacaktır, değil mi?
3. Kendinizi Meşgul Edecek Şeyler Bulun
Yeteneklerinizi keşfedin ve kendinizi bu konuda geliştirmeye çalışın. Bu yalnızca sizi meşgul edecek bir şeyler bulmanıza yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda kendinizi daha iyi tanıyabilmenizi de sağlar. Kendinizi tanımak ve geliştirmek eski sevgilinizin size bakış açısını da değiştirecektir.
4. İletişimi Tamamen Kesin
Bu size biraz zor gelebilir ancak biraz ara vermek ilişkinizdeki büyük boşlukların dolmasına yardımcı olabilir. Eski sevgilinizi birkaç günlüğüne de olsa rahat bırakın ve sizi özlemesine izin verin. Bu süre içerisinde ilişkiniz hakkında düşünecek ve belki de yeniden toparlayabilmeniz için bir fırsata dönüşecektir. Eğer her gün görüşmek zorunda olduğunuz bir durumdaysanız da ona dostça davranın ama abartmayın ve mesafenizi koruyun. O olmadan da hayatınıza devam ettiğinizi ve mutlu olduğunuzu bilmesini sağlayın.
5. Çaresizlik Çekiciliği Öldürür
Eski sevgilinizin size bir bakışıyla heyecandan ölmeyin. Çaresizlik hissi çaresiz bir şekilde hareket etmenize neden olur ve bu da çekiciliğinizi de kesinlikle öldürür. Yani duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Gözyaşlarınız kısa süreliğine sizi yeniden yaklaştırabilir ancak bu uzun süreli ilişkilerde hiçbir işe yaramaz.
6. Onu Kıskandırın
şey kıskançlık kadar etkili bir silah olamaz. İlişkiniz için bu sihirli bir değnek gibi çalışabilir. Etrafta neşeli bir şekilde dolaşın, insanlarla şakalaşın, oldukça mutlu gözükün ama abartmayın. Ayrıca eğer ortak arkadaşlarınız varsa onlarla iyi vakit geçirin ama kimseyle flört etmeyin. Eğer abartır ve başkalarıyla flört ederseniz ters tepecektir.
7. Görünüşünüze Dikkat Edin
Onun sizden hoşlanacağı şekilde giyinmeye özen gösterin. Yani mesela size yakıştığını söylediği renkler ya da geçmişte birlikte geçirdiğiniz güzel zamanlarda giydiğiniz bir şeyler. Ve kızlar sakın unutmayın güzelliğiniz onun başını döndürebilir ve hiçbir eski erkek arkadaş çok güzel bir eski kız arkadaşa kayıtsız kalamaz
8. Onu Yok Sayın
Ona ayıracak zamanınız yokmuş gibi davranmanız onun için oldukça sıkıntı verici bir şey olacaktır. Eğer telefonda konuşuyorsanız 2-3 dakikadan fazla konuşmayın ve bir bahane bularak telefonu kapatın. Eğer size kendisine kızgın olup olmadığınızı sorarsa gülümseyin ve “sana kızmamı gerektirecek bir şey yapmadın ki, değil mi” deyin. Bu onu deli edecek ve sizi düşünmeye başlayacaktır.
9. Her Zaman Müsait Olmayın
İşle ya da başka bir şeyler sürekli meşgulmüşsünüz gibi davranın. Eğer eski sevgiliniz sizden bir şey isterse gerçekten meşgul olduğunuzu söyleyin ve istediği şeyi hemen yapmayın ki sizin hayatındaki öneminizi daha iyi kavrayabilsin.
10. Kendinizden Emin Olun
Erkekler de kadınlar da karşı cinste önce kendine güven ararlar. Kendinize inanın, eski sevgilinizi geri kazanacağınıza emin olun ve kendinize güvenin. Hatalarınızı fark edin, onlar için özür dileyin ve aşk savaşını kazanın.

sevgiliyigeridondurmekbanner