Eski Erkek Arkadaşınızı Sizden Ayrıldığına Pişman Edin

Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanmak

Evet, buradasınız çünkü erkek arkadaşınız tarafından terk edildiniz. Muhtemelen kendinize acıyorsunuz ve bunu hak etmek için ne yaptığınızı anlamaya çalışıyorsunuz. Bu çok doğal ayrılıklardan sonra böyle hissetmek normaldir, kendinize kızmayın. Fakat eğer eski erkek arkadaşınızın size koşarak geri gelmesini istiyorsanız öncelikle pişman olmasını ve hata yaptığını anlamasını sağlamalısınız.

Eski erkek arkadaşınızın sizi terk ettiği için pişman olmasını sağlamak o kadar da zor değildir fakat bunu ona sözleriniz ile dikte ederek sağlayamazsınız. Yani bunu sözle anlatamazsınız. Zaten erkekler genelde inatçıdır, sizi dinleyeceğini düşünmeyin. Çok basit bir örnek, bilmediği bir yolda kaybolan bir erkeğe rastladınız mı hiç? Kaybolduğuna iyice emin olana kadar kimseye yol sormayacaktır. Yani sizin ona ne söylediğinizin önemi yoktur, ancak kendisi anlamalı ve karar vermelidir.

Erkek arkadaşınızın sizi terk etmekle çok büyük hata yaptığını anlaması için öncelikle ona zaman vermelisiniz. Bu zaman hem size karşı kızgınlığının hafiflemesine hem de sizi özlemesine yarayacaktır. Şöyle düşünün, sürekli sizi arayan ve hep etrafınızda olan birini özleyebilir misiniz? Bırakın sizi özlesin. Bu atacağınız ilk adım olacaktır. Onu yalnız bırakırsanız sizi hepten unutacağından korkmayın zira bu boşluk sizin lehinize olacaktır. Kafası rahatken olayları daha net değerlendirecek ve sizin yokluğunuz ona koymaya başladığında hatasını anlama fırsatı olacaktır. Siz nasıl ki şu anda bir boşlukta hissediyorsanız o da zamanla aynı boşluğa düşecek ve sizi hepten kaybetme korkusunu tadacaktır. Ve söylemeye gerek yok sanırım, erkekler kaybetme duygusundan nefret ederler!

Eğer siz onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onsuz yapamayacağınızı söylemeye devam eder, onu sürekli arar ve hep etrafında olursanız bu durumda sizi kaybetmekten korkmayacağı için harekete geçmek için bir nedeni de olmayacaktır. Siz böyle davrandıkça onu kendinizden uzaklaştırırsınız. Ne zaman ki onsuz da hayatınıza devam edebildiğinizi ve mutlu olduğunu görür, o zaman rolleri değiştirebilirsiniz.

Siz kendi kendinize mutlu oldukça ve hayatınıza devam ettikçe onun kafası karışacak ve de onu unuttuğunuzu düşündükçe bu sefer egosu yaralanacak ve sizi düşünmeye başlayacaktır. İşte ancak o zaman sizi kaybettiği için bir hata yaptığını ve belki de geri alması gerektiğini düşünmeye başlayacaktır. Siz ona bunu düşündürttüğünüzde peşinizden koşturma yolunda epey mesafe kat etmiş olacaksınız.

Eski erkek arkadaşınızı kendi haline bırakıp yolunuza devam etmek ve öyle olmasa bile onun gözünde onu unutmuş ve kendi yolunuza gider bir imaj yaratmak yapabileceğiniz en etkili şeydir. Bu onu yeniden bir avcı olup sizi kovalamaya sevk edecektir. Siz böyle davrandığınızda sizi aramaya ya da mesajlar göndermeye başlayacaktır. Ona sanki normal bir arkadaşınızmış gibi rahat davranın. Öfkeli ya da duygusal davranmayın. Bu onu deli edecektir.

Şunu hiç unutmayın. Eğer insan psikolojisini iyi bilir ve stratejinizi bunun üzerine kurup sabrederseniz elde edemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur.

sevgiliyigeridondurmekbanner

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *