Ters Psikolojiyi Kullanarak Eski Sevgilinizi Geri Kazanabilir Misiniz?

Ters Psikoloji

Aslında çoğu insan gündelik yaşantısında farkında olmadan ters psikolojiyi kullanarak istediklerini elde etmektedir. Eski sevgilinizi geri kazanmak için ters psikolojiyi bilinçli olarak uygularsanız istediğiniz sonuca ulaşmanız kuvvetle muhtemeldir. Herkesin kişiliği farklı olsa da ters psikoloji yöntemi özellikle de bu tip durumlarda gerçekten işe yaramaktadır.

İlk yapmanız gereken şey eski sevgilinizi geri kazanmaya odaklanmadan önce kendinizi kontrol altına almayı başarmaktır. Bu yazıyı okuduğunuz sırada ve belki de günler, haftalardır çok ama çok kötü hissediyor olabilirsiniz ve büyük ihtimalle de eski sevgilinizden başka hiçbir şeyi düşünemez haldesiniz. Yaptığınız her şey ama her şeyde onu görüyorsunuz. Fakat tüm bu olumsuz hisler ile baş etmeli ve sakin olmak zorundasınız. Eski sevgilinizi nasıl geri kazanacağınız konusunda okuyacaklarınız canınızı sıksa da iyi olmaya odaklanmalısınız. Kontrolü hiçbir zaman elden bırakmamalısınız. Ağlamak, yalvarmak ve tavizler vermek yok, tamam mı?

Eski sevgiliniz ile irtibatınızı kesin. Buna onu aramak, ona kısa mesaj göndermek, Facebook duvarına şarkı göndermek ya da sadece durum güncellemesine yorum yapmak, e-mail yazmak da dahildir. Tüm bunlar YASAK. Siz zaten onunla karşılaşmak için özellikle onun gideceği yerlere gitmeyeceksiniz ancak diyelim ki bir şekilde karşılaştınız, o zaman da kesinlikle bunalımda olduğunuz, geceleri uyuyamadığınız onsuz mahvolduğunuz izlenimini vermemelisiniz. Hayatınızda her şey yolunda gidiyormuş ve siz gayet mutluymuşsunuz gibi davranın. Fazla abartıya da kaçmayın anlaşılır. İşte ters psikoloji burada devreye giriyor; insanlar ellerinde olmayan şeyleri isterler, siz onun avucunun içinde olmazsanız ancak o zaman değerinizi anlayacaktır.

Eski sevgilinize sizi kontrol etme şansı tanımazsanız onunla tekrar birlikte olma ihtimaliniz artacaktır. Eğer siz ona bağımlı olduğunuzu düşündürtür ve o istemedikçe asla onun hayatından çıkmayacağınız hissini verirseniz de sizden daha da uzaklaşacaktır. Eğer ki çaresiz, muhtaç, zavallı olmaktan çıkıp da kendi hayatınıza döndüğünüzü ve onsuz da mutlu olduğunuzu gösterebilirseniz de bu defa onun hayatındaki stepne olmaktan çıkacaksınız. Bununla beraber denge merkezi değişmeyecek başlayacak ve eski sevgiliniz sizi terk etmekle hata yapmış olabileceğini düşünecektir.

Bu arada, eski sevgilinizi kıskandırmaya çalışmak pek iyi bir fikir değildir. Onunla irtibat kurmadığınız dönemde hayatınıza birini almayın çünkü sonuçta siz onu geri istiyorsunuz yeni bir sevgili edinmeyi değil, öyle değil mi?

Hiç kimseyi zorla kendinize aşık edemezsiniz ancak şansınızı yükseltebilirsiniz. Söz konusu karşı cins eski sevgiliniz olduğunuzda işiniz çok daha kolaydır çünkü zaten size bir defa aşık olmuştur. Yani onun neden aşık olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Aranızdaki sorunları zaman unutturacak siz de bu esnada kendinizi toparlayacaksınız ve aktif bir yaşantı sürmeye başlayacaksınız. Bu eski sevgilinizin size yeniden aşık olması için gerekli ortamı sağlayacaktır.

Yukarıda bahsedilenler ters psikolojinin bazı temel unsurlarıdır. Daha fazla bilgi sahibi olmak için EskiSevgiliyiGeriKazanmaninGarantiliYollari.com adresini ziyaret edebilirsiniz