Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinin Elinden Alabilirsiniz

Eski Sevgilinizi Geri Kazanın

Hayatta bazen keşke yapmasaydım ya da keşke böyle sona ermeden önce önlemimi alsaydım dediğimiz durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle durumlardan biri de isteğimiz dahilinde ya da istemeyerek ayrıldığımız eski sevgilimiz bir başka ile ilişki yaşamaya başladığında onu hala unutamadığımızı ve geri istediğimizi fark etmektir. Eğer treni kaçırdığınızı düşünüp karalar bağlıyorsanız size güzel bir haberim var, eski sevgilinizi yeni sevgilisinin elinden alabilirsiniz, nasıl mı? Okumaya devam edin.

Rekabet Etmeyin

Eski sevgilinizin yeni sevgilisini rakip olarak görmeye başlarsanız bu rekabete çok fazla odaklanıp asıl yapmanız gerekenleri yapamayabilirsiniz. Bu sebepten onun yeni sevgilisi üzerine düşünmek yerine eski sevgiliniz ile ilişkinize yatırım yapın. Onunla keyifli ve kaliteli zaman geçirin, eski anılardan bahsedin, birlikte gülün ve eğlenin. Hiçbir zaman yeni sevgilisi hakkında olumsuz bir yorum yapmayın. Eski sevgiliniz ile aranızda pozitif bir ilişki yaratmalısınız ve yeni sevgilisini eleştirdiğinizde aslında onun zevklerini eleştiriyor olacağınızdan bu onun üzerinde çok olumsuz bir etki yaratacaktır.

Kendinizi Fark Ettirin

Eski sevgilinizi geri kazanma sürecindeki en önemli konu onu yeniden elde etmek için yapacaklarınızdır. Unutmayın onunla arkadaş olmaya çalışmıyorsunuz. Sizi terk etmesinin bir sebebi vardı ve size geri dönmesi için de bir sebebi olmalıdır. Onun dikkatini çekebilmek için dış görünüşünüzde bazı değişiklikler yapabilir ve daha sosyal bir yaşantı sürmeye başlayabilirsiniz. Onun arkadaşlarıyla arkadaşlık etmeye başlayın çünkü sizdeki değişikliklerin fark edilmesi ve onun kulağına kadar gitmesi gereklidir.

Ona İstediğini Hemen Vermeyin

Eski sevgilinizin dikkatini çekmeyi başardıktan sonra yapmanız gereken son bir hamle vardır. İşte bu adımı atmadan önce eski sevgiliniz hakkında bildikleriniz ve önsezileriniz sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Onunla yeniden nispeten daha rahat konuşmaya başlamanız kıvılcımın da çaktığına işarettir. Fazla abartmadan onunla flört edin. Kontrolü elden bırakmadan cüretkar olun.

Sizi yeniden istemeye başladığında hemen gardınızı düşürmeyin, bunun olabilmesi için önce sizden ayrıldıktan sonra görüşmeye başladığı sevgilisinden ayrılmış olması gereklidir. Eğer bu olmadan önce kendinizi onun kollarına bırakırsanız her ikinizi aynı anda idare etmeye bayılacaktır. İşte bu nedenle ilişkisini kesin olarak bitirmeden onu hayatınıza kabul etmemeli ve teslim olmamalısınız.

Eski sevgilinizi geri kazanmak için kendinizden ve aklınızdan başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. İnsan psikolojisi bilinen ve doğru kullanıldığında sonuç alınan bir bilimdir. Denenmiş yöntemler ve sağlam bir plan ile onu geri getirmeniz mümkündür. www.eskisevgiliyigeridondurmeningarantiliyollari.com sitesini ziyaret ederek daha fazla ipucuna ulaşabilirsiniz.