Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için En Etkili Dua Hangisidir?

Eski sevgililerini yeniden elde etmek ve kendilerine aşık etmeyen bir çok kişi, kadın ya da erkek fark etmeksizin medyumlardan ve büyücülerden medet ummaktadır. Büyü yapmanın da yaptırmanın da çok günah olduğunu bilenler büyü değil de dua adı altında aramakta böylece kendilerini rahatlatmaya çalışmaktadır. Aramızda yabancı olmadığına göre sizin için de itiraf vakti geldi diyebilir miyiz? Siz de “giden sevgiliyi geri getirme duası” diye ararken aslında büyü mü arıyordunuz?

Arayışınız giden sevgiliyi geri getirme duası ya da büyüsü, hangisi olursa olsun cevabım aynı olacak; en etkili geri getirme duası Allah’tan aranıza hiçbir aracı koymadan istediğiniz duadır. Kendi sözcüklerinizle hatta konuşmadan sadece içinizden geçirerek samimiyetle O’ndan isteyin. Allah kullarının dualarına duyar ve hiçbir şekilde kayıtsız kalmaz. Her şeyi yaratan ve kaderini çizen Allah siz ellerinizi açıp O’na dua ettiğinizde kabul etmeyecek ama siz başkalarını araya sokarak, Allah’ın kutsal ayetlerini kullanarak cebren bir şey istediğinizde olmasını mı sağlayacak? Neticede madem ki O izin vermezse hiçbir şey olmaz, neden günaha giresiniz ki? İşte bu nedenle Allah’a teslim olun, iyi niyetle isteyin ve sabır ile bekleyin. Bundan daha etkili hiçbir dua ve büyü yoktur.

Maalesef büyü diye bir şey vardır ve Allah’ın indirdiği kutsal ayetler bu işi geçim kaynağı yapmış insanlar tarafından kullanılarak insanların özgür iradeleri ellerinden alınabilmektedir. Fakat sonuçları tahmin edemeyeceğiniz kadar ağırdır. Üstüne üstlük herkes büyü yapamaz, hele internette kendilerine web sitesi yapıp size cep telefonlarını vererek “garantili aşk büyüsü” yaptığını iddia edenler hiç yapamazlar. Bu o kadar kolay değildir. Allah’ın bu ilmi herkes için vardır ve Allah rızası için olmalıdır, oysa bu medyum, hacı, hoca taifesi bu işlerden fahiş paralar kazanmaktadır. Sizin çektiğiniz acı ile geçimlerini sürdürmekte bir de üzerine istediğiniz sonuçları almamanız bir yanda çok daha vahim şeyler yaşamanıza neden olmaktalar. Gideni geri döndürme ya da bağlama büyüsü içim hiç fiyat teklifi aldınız mı? İnanmıyorsanız kendiniz arayın ve sizden neler isteyeceklerini kendiniz duyun.

Medyuma ya da hocaya gitmek yerine forumlarda bulduğunuz duaları kendiniz okumak mı istiyorsunuz? İyi güzel. Arapça biliyor musunuz? Okuyacağınız duanın, yapacağınız ritüelin anlamını biliyor musunuz? Ya başka şeyler musallat olursa başınıza? Ya tam ters teperse her şey?

İyisi mi içinde bulunduğunuz panik halinden kurtulmak için kendinizi zorlayın, mantıklı düşünün, günaha girmeyin, hayatınızı mahvetmeyin kandırılmayın ve dolandırılmayın.

Rabbimiz biz kullarına istediklerimize ulaşabilmemiz için kullanmak üzere beyin vermiştir. Bir insan yeterince kararlı, inançlı ve azimli olduğunda yapamayacağı herhangi bir şey yoktur, buna eski sevgilinizi geri kazanmanız da dahildir.

Eski sevgilinizi anlamlarını dahi bilmediğiniz Arapça metinler ya da paragöz medyumların yapacakları büyüler ya da muskalar yardımıyla geri döndürmezsiniz. Bu yüzleşmeniz gereken bir gerçektir. Bu gerçekten de bir çözüm değildir, yalnızca daha fazla sorun yaratır.

Peki o zaman sevgilinizi nasıl geri döndüreceksiniz?   

Elbette onun kendi isteğiyle size dönmek istemesini sağlayarak! Hiçbir dış müdahale olmadan sizinle yeniden birlikte olmak istediğinde siz de arzunuza kavuşmuş olacaksınız. Size inanılması güç gelebilir ama insan psikolojisini iyi bilir ve kendinize bir strateji belirleyerek fire vermeden uygularsanız eski sevgiliniz size koşar adım gelecektir.

Eski Sevgilinizi ŞİMDİ Geri Kazanmak İçin Tıklayın