Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanmak

Eski Erkek Arkadasi Geri Kazanmak

Şu anda bu yazıyı okumanızın muhtemel sebebi eski erkek arkadaşınızı nasıl geri kazanacağınızı merak etmeniz, değil mi? Ben de aynı yollardan geçtim ve bu sebepten inanın ne kadar çaresiz hissettiğinizi biliyorum ve sizin adınıza gerçekten de üzgünüm.

Fakat şu anda sizin durumunuza üzülmemesi gereken tek bir kişi var; o da SİZSİNİZ! Ayrılık üstesinden gelmesi oldukça zor olan çok duygusal ve acı verici bir olaydır. Büyük ihtimalle şu anda kanepenize gömülmek, kocaman bir kap dondurmayı götürmek ve kendinize acımaktan başka hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz – ayrıca kim böyle hissetmezdi ki?

Ama tüm bu acınası durumunuza rağmen bu sayfaya geldiniz ve eski erkek arkadaşınızı nasıl geri kazanacağınızı öğrenmek istiyorsunuz.

Şu anda ne yapacağınıza ve nasıl davranacağınıza karar vermeniz çok ama çok önemlidir. İçinde bulunduğunuz ruh hali sizi çok yanlış şeyler yapmaya ya da söylemeye sevk edebilir ve kendinizi yeniden eski erkek arkadaşınızın kollarında bulma ihtimalinizi yok edebilirsiniz. Aslında altıncı hissinize güvenerek hareket etmek normal şartlar altında en doğrusudur ve genelde de haklı çıkarsınız.

Ancak ne yazık ki içgüdüleriniz ve altıncı hissiniz ayrılık gibi çok duygusal ve acı verici bir süreçte sizi en doğru davranışa sürüklemeyecektir.

İçgüdülerinizin ve altıncı hissinizin sizi yanıltacağı tek durum belki de budur. Eğer eski erkek arkadaşınızı geri kazanmak istiyorsanız yüreğinizin sesini kesinlikle dinlememelisiniz.

İşte bu sebepten şu anda her ne yapıyorsanız bunu yapmayı bırakın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışarak size söyleyeceklerime odaklanın.

Okuyacağınız yazı biraz uzun olabilir çünkü sizinle önemli şeyler paylaşmak istiyorum. Ama eğer bu yazıyı okumak için 5 dakikanızı ayırabilirsiniz eski erkek arkadaşınızı geri kazanma yolunda gerçekten çok işe yarayacak şeyler öğreneceksiniz. O yüzden lütfen sonuna kadar okuyun.

Eski Erkek Arkadaşınızı Geri Kazanmak İçin 3 Önemli İpucu

Eğer eski erkek arkadaşınızı geri kazanmak istiyorsanız mutlaka bilmeniz ve uygulamanız gereken 3 önemli ipucundan bahsedeceğim. Elbette her durum birbirinin aynı değildir ve sizinki tamamen bambaşka bir durum olabilir. Öyle bile olsa bu ipuçlarını aklınızda tutmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Ayrılıklardan sonra konuştuğum/yazıştığım ve yardım ettiğim yüzlerce kadın bu konuda beni doğruladı ve bu ipuçlarının işe yaradığını söyledi. Şimdi sıra sizde.

Evet işte başlıyoruz. İlk ipucu hem en kolayı hem de en zorudur:

Kural 1 : Güçlü Olun!

Kalbiniz ne kadar kırılmış olursa olsun emin olun eski sevgiliniz siz böyle çaresiz ve muhtaç oldukça sizi geri istemeyecektir. gucluolun

Muhtemelen şu anda onu arayarak ne kadar kötü hissettiğinizi, onu ne kadar çok özlediğinizi ve ona ne kadar ihtiyacınız olduğunu söylemek istiyorsunuz. Böylece o size karşı ne hissedecek? Acıma mı? Merhamet mi? Hiçbir erkek acıdığı bir kadına aşık olmaz, hiçbir zaman! Ne kadar çok kadının bu taktiği kullanarak eski erkek arkadaşlarını geri kazanmaya çalıştığını tahmin bile edemezsiniz. Lütfen onlardan biri olmayın. Eski erkek arkadaşınızı geri kazanmak için kendine güvenli ve güçlü olmalısınız. Bunun ne kadar önemli olduğu konusunu ne kadar istesem de yeteri kadar vurgulayamam ama inanın ki en önemlisi budur.

Eğer duygularınızı kontrol edemiyorsanız ayrılık sonrasında daha iyi hissedebilmek için birkaç tavsiye yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Kural 2 : İletişimi Sınırlayın

Kendinizi kontrol etmeniz gereken diğer bir konu da iletişimdir. Ne yaparsanız yapın eski sevgilinizi taciz etmeyin. Bu kesinlikle onu sizden daha da uzaklaştıracaktır. İçgüdüsel olarak onu aramak istiyorsunuz çünkü aranızın eskisi gibi olmasını istiyorsunuz. Ve yeniden birlikte olabilmek için yapmanız gereken ilk şey onunla iletişim kurmak, değil mi?

iletisimyook

Yanlış! Ve aslına bakarsanız siz de içten içe bunun yanlış olduğunu biliyorsunuz. Onu aramayın! Bir erkek sizi terk ettiğinde onu aramanız onun gözünde taciz edilmektir.

Ve belki çok daha önemli olan şudur : Ona hala onu düşündüğünüzü göstermiş olursunuz. Bu durumda sizi özleyip acı çekmesine engel olursunuz. Ve bu da onu geri almanız konusunda size hiç yardımı olmayacak bir şeydir. Demek ki ne yaparsanız yapın kesinle onu aramayacaksınız.

Eğer onu aramak konusunda kendinize engel olamıyorsanız nihai amacınızı düşünün : eski erkek arkadaşınızın kollarında huzur bulmak! ,Eğer sonuca odaklanırsanız bu süreci daha rahat atlatabilirsiniz.

Kural 3 : Odaklanacak Başka Şeyler Bulun

Bu size “eski erkek arkadaşı geri kazanma taktiği” gibi gelmeyebilir ama inanın bana oldukça güçlü ve etkili bir yöntemdir. İzin verin anlatayım;

Eğer kendinize yeni bir hobi ya da aktivite bulursanız eski erkek arkadaşınızı özlemek için daha az zamanınız olacak. Bundan başka hayatınızın kontrolünü yeniden elinize aldığınızı hissedeceksiniz. Ve bu sayede yeni ve ilginç deneyimler yaşayacaksınız. Bu iki faktör de amacınıza hizmet eden çok önemli bir şeye yaracak : kendinize daha güvenli olacak ve eski erkek arkadaşınızın hayatınıza o olmadan da devam ettiğinizi görmesini sağlayacak. Bu da bir çok erkeğin düğmesine basan bir hisse yol açacak.

Ya Bütün Hataları Zaten Yaptıysanız?

Yazdıklarımı okuduktan sonra kendi kendinize “olamaz ben bütün bu kuralları zaten çoktan bozdum” dediyseniz hemen üzülmeyin. Bu çok normaldir. Hepimiz insanız ve içgüdülerimiz böyle durumlarda hepimizi yanıltır.

Tüm kuralları bozmuş olsanız bile bu umutsuz olduğunuz anlamına gelmez. Sadece belki de biraz daha fazla yardıma ihtiyacınız olabilir.

Şu anda kontrolü ele almak ve durumu tersine çevirmek hala sizin elinizde. Eğer iyi yapılandırılmış bir planınız olursa ve bu planı uygulayabilirseniz eski erkek arkadaşınızı hala geri kazanabilirsiniz. Tüm Dünya’da 77.000’den fazla çifti yeniden bir araya getirmiş en etkili yöntemlerden birine göz atmak için TIKLAYIN