Canbar Aşk Büyüsü

canbaraskbuyusu

Bundan yıllar önce, henüz ilişkiler konusunda bu kadar deneyimli değilken ve tabii ki büyüler konusunda bu kadar da araştırma yapmamışken beni terk eden eski sevgilimi geri kazanmak için çaresizce etkili bir aşk büyüsü ararken internette Canbar Aşk Büyüsü’ne rastlamıştım. Siz ne kadar araştırma yaptınız bilemiyorum ama ben günlerce neredeyse Google’daki son sayfalara kadar satır satır okuduğumu hatırlıyorum. O kadar araştırma ve uğraşın sonunda internette yazılan hiçbir Canbar Aşk Büyüsü tarifinin gerçek olmadığını anlamıştım çünkü hep farklı farklı tarifler vardı.

Siz de muhakkak görmüşsünüzdür Canbar Aşk Büyüsü adı altında açılmış siteler var. Bu sitelere girdiğinizde de karşınıza muhtemelen kontörlü hatlarını vererek sizden kendilerini aramanızı isteyen medyum/hocalar çıkmıştır. Eh medyum size internetten böyle bir büyünün gerçek tarifini verirse kendisi nasıl para kazanacak bunu hiç düşündünüz mü? Vallahi ben düşündüm ve bilmediğim bir duayı okuyup da başıma iş almaktansa bu sevdadan vazgeçmeye karar verdim.

İşte o zamandan beri insan psikolojisi, ilişkiler, erkekleri ve kadınları anlamak, farklı özelliklerini ve istediklerini bilmek üzerine yoğunlaştırdım araştırmalarımı. Bu şekilde hem sevgilimi geri kazandım hem de onu daha iyi tanıyıp anlayarak bir daha ayrılmamak için avantaj sağladım. Aslında insan psikolojisini ve beynin nasıl çalıştığını, insanların neyi neden yaptıklarını bildikten sonra elde edilemeyecek hiçbir şey yok, bana inanın.

Bu sebepten internette tariflerine rastlayacağınız Canbar Aşk Büyüsü’nden medet umacağınıza kendi işinizi kendiniz görün ve boş yere umutlanıp daha çok hayal kırklığına uğramayın. Bu isimde websitesi açanlar Google aramalarından sizi sitelerine çekerek kendilerini aramanız için bir nevi tuzak kuruyorlar, aldanmayın.