Ayrılık Sonrasında Daha Güçlü Olabilmek İçin

ayrilik acisi

Eski sevgilinizi geri kazanmak için mutlaka güçlü olmanız gerektiğinden bahsediyoruz. İçinizden “söylemesi kolay ama ben bu kadar kötü hissederken nasıl kendime güvenli ve güçlü gözükebilirim ki” dediğinizi tahmin edebiliyorum.

Tabii ki şu anda böyle davranmak pek kolay değildir zira her ayrılık insana kendisi kötü hissettirir ve insanın kendine güveni azalır.

Size güzel bir haberim var, aşağıdaki egzersizi yaparsanız gerçekten çok daha iyi hissedebilirsiniz.

  • Eski sevgiliniz ile yeniden bir araya geldiğinizde nasıl olacağını hayal edin. Geçmişteki anıları düşünmek yerine geleceğe odaklanın – ki bu kısım gerçekten önemlidir.
  • Bunca zaman ayrı kaldıktan sonra yeniden bir araya gelmenin size nasıl hissettireceğini deneyimleyin. Kendinizi gerçekten de onun kollarının arasında hissedin. Size aşkla sarıldığını hissedin. Kulağınıza fısıldadığı güzel sözcükleri duyun. Her ikinizin de yeniden birlikte olduğunuz için ne kadar mutlu olduğunuzu hayal edin.

Bu canlandırmayı olabildiğince gerçekçi yaşamaya çalışın. Şimdi şunu iyice belleyin; her gün bir sürü çift ayrıldıktan sonra yeniden birlikte olmaya başlıyor! Bu içi boş bir hayal değil ve eğer siz de yeterince ister ve azmederseniz bunu başarabilirsiniz. En korkunç ayrılıklardan sonra bir araya gelen bir sürü çift var. Hiç birlikte olmaması gereken insanlar bile ikinci hatta üçüncü kez deniyorlar.

Neden mi? Bunun iki sebebi var; biyoloji ve psikoloji!

 

  • Biyoloji : Bu aranızdaki çekimdir. Yani aslında ikiniz güçlü bir bağ ile bağlısınız. Daha önce bir araya geldiyseniz ve aranızdaki çekim iyi idiyse tabiat ana der ki bu iki insanın birleşiminden sağlıklı ve güzel çocuklar doğabilir. Bedenleriniz de bu çekime uyar.

 

  • Psikoloji : Bu biraz daha karmaşıktır ve işte siz tam da bu noktada kendi sihrinizi konuşturacaksınız. Psikoloji aslında oldukça basittir, tabii eğer ne yaptığınızı biliyorsanız. Tek sorun insanlar sonuç alamayacakları şeyler yapmakta ve şanslarını kaybetmektedir. Ancak eğer ne yaptığınızı bilirseniz eski sevgilinizin duygularını istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı E-Kitapta bunu nasıl yapacağınız anlatılmaktadır ve hediye olarak da Zihin Kontrol Yöntemleri verilmektedir.

 

Eski sevgiliniz size hala biyolojik olarak bağlıdır. Siz daha önce birlikteydiniz, öyle değil mi? Bu sizin aslında biyolojik olarak doğru eşler olduğunuza işarettir. Şu anda yaşamakta olduğunuz sorun psikolojiktir ve siz doğru strateji ile bunun üstesinden gelebilirsiniz.

 

Bir çok vakada eğer gerçekten isterseniz eski sevgilinizi geri kazanabileceğinize şahit olduğumu söyleyebilirim. Sadece güçlü ve akıllı olmalısınız.